Logo
Nevíte si rady? Zavolejte.
Po - Pá: 8:30-17:00, So: 8:30-11:30
0 ks
za 0,00 Kč
Nákupní košík je prázdný
Potřebujete poradit? Neváhejte nás kontaktovat.
Nakupte ještě za 1 000,00 Kč a máte dopravu ZDARMA
  1. Úvod
  2. Vše o nákupu
  3. Vrácení a výměna zboží
Výměna a vrácení zboží

Možnost výměny zboží

Pokud nejste s od nás zakoupeným zbožím spokojeni (nevyhovuje plně Vašim požadavkům), nabízíme Vám možnost zboží vyměnit. Zboží bude vyměněno po vzájemné dohodě a po zaslání zboží na adresu ROAD - Outdoor centrum, Smetanovo náměstí 3290, 580 01 Havlíčkův Brod nebo po osobním doručení na stejnou adresu.

Zboží musí být dodáno neporušené, jak bylo převzato od prodávajícího a schopné dalšího prodeje. Doporučujeme spolu se zbožím dodat při prodeji obdržené listiny, jako je faktura, záruční list a jiné. A samozřejmě připsat, za jaké zboží chcete zasílané zboží vyměnit. Usnadní nám to bezchybně provést celý proces výměny zboží.

Poštovné při výměně zboží je 99 Kč. Výměna se zpravidla vztahuje na barvu, velikost nebo typ výrobku. Například: Vyměníme Vám boty za jinou velikost, bundu za jinou barvu, případně stan za jiný typ stanu (místo pro 4 osoby, pro 5 osob). Každý případ se budeme snažit vyřizovat k úplné spokojenosti zákazníka.

 

Možnost vrácení zboží – (uzavření kupní smlouvy na dálku)

Zákony České republiky udávají možnost vrácení zboží zakoupeného přes internetový obchod (uzavření smlouvy prostřednictvím prostředku komunikace na dálku) do 14 dnů od převzetí zboží.

V případě vrácení zboží vytiskněte a vyplňte vzorový formulář a zašlete zboží spolu s kopií faktury na adresu: ROAD – Outdoor centrum, Smetanovo náměstí 3290, 580 01 Havlíčkův Brod. Vrácené zboží je nutné zaslat bez dobírky. V případě zaslání vráceného zboží na dobírku, toto nebude přijato!!!

Vrácení zboží zakoupeného přes internetový obchod se řídí Obchodními podmínkami prodávajícího. Pokud vznikne na zboží škoda (vznikla porušením povinnosti kupujícího v důsledku nakládání s tímto zbožím jinak, než je nutné s ním nakládat s ohledem na jeho povahu a vlastnosti) je prodávající oprávněn vůči kupujícímu uplatnit nárok na náhradu snížení hodnoty zboží a odečíst jej od vrácené částky (viz odstavec 6. Obchodních podmínek).

Kde nás najdete

ROAD - Outdoor centrum

Smetanovo náměstí 3290

58001 Havlíčkův Brod

Kontakt
Logo
Po - Pá: 8:30-17:00, So: 8:30-11:30
Vytvořeno na Eshop-rychle.czEshop-rychle.cz